Hormonální antikoncepce. Pánové, zobnete si?
Datum: Friday, 20. November 2009 @ 11:59:11 CET
Téma: Ostatní články


Hormonální antikoncepce mnohým ženám vyhovuje, jiné by s radostí přenechaly plánování rodičovství pomocí pilulky mužům. Otázka je, jestli by se pak rodily nějaké děti.
Jsme zvědaví, jak si naši chlapi s dnešním tématem poradí. Nechají to na nás, nebo nabídnou pomocnou ruku. I když zatím jen hypoteticky.
Čtěte více.
Zdroj článku ZDE!

Tedy:
Byli byste ochotni používat hormonální antikoncepci, kdyby existovala běžně ve verzi pro muže? Nebo ne a proč? Myslíte si, že hormonální antikoncepce je "výsadou" žen?
Ve světě se na mužské hormonální antikoncepci usilovně pracuje. Hormonální kombinace, která účinně zabraňuje tvorbě spermií v ejakulátu a je dokonce spolehlivější než ženská hormonální antikoncepce brzdící ovulaci, je už na světě. Její účinky jsou potvrzené, nyní následují klinické testy, které mají prokázat vliv mužské hormonální antikoncepce na oběhový systém, prostatu a psychiku.
Ženám po antikoncepci mohou řídnout kosti, některé přibírají na váze, zadržují vodu, kuřačkám hrozí zvýšené riziko rakoviny, je tu častější riziko embolie i u velmi mladých dívek, o výkyvech nálad nemluvě. Uvidíme, co všechno projde té mužské.
Zdroj ZDE!

A co VY?

Tento článek najdete na Unlimited Friendship Multi-Klan CS 1.5, CS 1.6, CS:S, CoD, CoDuo, CoD2, DoD:S, HD2, Q3
http://www.unfriends.net

Adresa tohoto článku je:
http://www.unfriends.net/modules.php?name=News&file=article&sid=253